Biedronki w księgarni

Dzieci lubią poznawać nowe miejsca, więc  7 grudnia 2016  roku grupa III wraz z ciocią Edytką wybrały się do Księgarni  Galerii Cheval mieszczącej się przy ul. Belzackiej. Celem wyprawy było zachęcenie dzieci do sięgania po ciekawe książki i zapoznanie z pracą księgarza oraz samodzielnie wybieranie i kupowanie książeczek. Spotkaniu towarzyszyła niezwykła atmosfera panująca w tym magicznym miejscu, pełnym kolorowych książeczek, pięknych przedmiotów i mieszkającej tam lokatorce - kociczce Uszi, która ze stoickim spokojem nam się przyglądała i znosiła nasze „głaski” i miziania. Na zakończenie naszej wizyty serdecznie podziękowaliśmy Pani Ewie za miłe przyjęcie oraz przybliżenie nam informacji o książkach. Obiecaliśmy, że nie jest to nasza ostatnia wizyta i jeszcze na pewno się spotkamy.