Przedstawienie w Domu Seniora

Dnia 9 marca Pszczółki razem z grupą Biedronek udały się do Domu Seniora. Celem wizyty było zaprezentowanie przedstawienia "Witajcie w naszej bajce", przygotowanego dla pensjonariuszy z okazji Dnia Kobiet. Do współpracy w przygotowaniu spotkania zostały zaproszone również zaprzyjaźnione panie z Biblioteki Pedagogicznej: Sylwia K., Aneta G. i Sylwia B. W przedstawieniu grały role narratorów czyli czytały wiersze, które były inscenizowane przez dzieci. Zaprezentowane zostały wiersze: Leń, Samochwała, Kwoka, Kaczka Dziwaczka, Spóźniony słowik, Chory kotek, Zosia Samosia. Oprócz inscenizowania wierszy dzieci śpiewały piosenki i wykonały taniec o kotkach. Przedstawienie bardzo podobało się publiczności. Przedszkolaki w podziękowaniu otrzymały słodkie upominki.