Cała Polska czyta Pszczółkom

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" naszą grupę odwiedziła babcia Patryka. Przeczytała dzieciaczkom książkę pt.: "Hokus pokus, Albercie" Gunilli Bergström.  Książka opowiada o kilkuletnim chłopcu, który  "mieszka z bardzo miłym tatą i kotem Puzlem. Jak każdy kilkulatek czasem ma problemy z zasypianiem, potrafi rano strasznie się grzebać przed wyjściem do przedszkola i jest niezwykle pomysłowy, zwłaszcza jeśli bardzo czegoś chce. Dzieci rozpoznają w Albercie swoje zachowania i emocje – radość zabawy, ciekawość świata, nieograniczoną fantazję, ale też złość, zazdrość czy strach". Pszczółki z zainteresowaniem słuchały czytanej lektury i z niecierpliwością czekają na następną wizytę babci Patryka.