Spartakiada Rodzinna

30 maja odbyła się w przedszkolu, w grupie maluszków Spartakiada Rodzinna z okazji Święta Mamy i Taty. Podczas tej uroczystości dzieci zaśpiewały swoim ukochanym rodzicom piosenkę, wręczyły prezenty i złożyły życzenia. W drugiej części naszego spotkania rodzice wspólnie z dziećmi wzięli udział w konkurencjach sportowych. Zarówno dzieci, jak i rodzice aktywnie angażowali się we wszystkie konkurencje przygotowane na tę okazję. Chętne dzieci wspólnie z rodzicami, malowali farbami doniczki, które zostały ofiarowane im w prezencie. Uwieńczeniem imprezy była rodzinna pizza. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy swoją aktywnością rozkręcili akcję imprezy jak również składamy podziękowania na ręce pana Michała, który robił zdjęcia na naszej uroczystości.