Spotkanie z uczniami i Archi-przygody

05 marca 2019 r. naszą grupę odwiedzili uczniowie z klas I – III Szkoły Podstawowej Villa Bambini na ul. Pijarskiej, którzy przeczytali nam książkę „Jak mama została Indianką”. Wychowawczyni uczniów p. Anna Rogalska przygotowała dla nas kolorowe pióropusze. W tym dniu nasza grupa rozpoczęła też realizację projektu „Archi – przygody”. Zabawa w Indian posłużyła nam do rozmów o schronieniach, domach i materiałach, z których są zrobione. A o tym ciekawie opowiadała  architekt p. Agata Marszał. Potem w grupach  przystąpiliśmy  do budowy własnych schronień. Było przy tym mnóstwo radości a nasze „domki” były naprawdę piękne i pomysłowe. Na zakończenie tego bardzo miłego spotkania mali budowniczowie udali się na zasłużony poczęstunek.