Absolwenci czytają Pszczółkom

W ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" małym Pszczółkom czytali do tej pory: prezydent miasta Krzysztof Chojniak (na ten temat można przeczytać w aktualnościach) oraz babcia  Patryka (pisaliśmy już o tym wydarzeniu) i absolwentka Ola B. Ola jest przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w III LO i ma sporo zajęć ale znalazła czas żeby poczytać młodszym kolegom i koleżankom. Przedszkolaki słuchały z otwartymi buziami i oblegały Olę ze wszystkich stron. Naszej absolwentce też się spodobała rola lektorki ponieważ obiecała, że jeszcze nas odwiedzi :)  Do absolwentów czytających przedszkolakom dołączyła kolejna absolwentka Julia B., której braciszek uczęszcza do grupy Motylków. Czytała wybrane przez siebie bajeczki a Pszczółki i Biedronki słuchały z otwartymi buziami.