Konkurs Co przedszkolak wie o zdrowiu?

Dnia 25 kwietnia ciocia Edytka pojechała  z  Julią M. i Olga K. z grupy Biedronek  do Przedszkola Samorządowego  Nr 11 na konkurs ,,Co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki?” Konkurs miał na celu sprawdzenie wiedzy na temat zdrowia, jaką posiadają przedszkolaki, kształtowanie postaw prozdrowotnych i zdrowego stylu życia, nabywanie prozdrowotnych  przyzwyczajeń i nawyków, rozwijanie aktywności twórczej poprzez wykorzystanie dziecięcej ekspresji  oraz integrację zespołów grupowych i społeczności przedszkolnej.
Wszystkie dzieci wykazały się dużą wiedzą. W nagrodę otrzymały soczek, jabłuszko i książki o tematyce przyrodniczej. Przedstawicielki naszego przedszkola wróciły szczęśliwe i chętnie dzieliły się wrażeniami z koleżankami i kolegami z grupy.