Ogródek sensoryczny

10 czerwca 2017 r. w „Światowy Dzień Citi dla Społeczności” zakończone zostały prace w ogródku sensorycznym.
Pomysł założenia takiego ogrodu  powstał w ramach  konkursu „Wolontariusz na Bank” ogłoszonego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowym. Zgłoszony projekt nosił tytuł „Ogród przedszkolny miejscem stymulacji wszechstronnego rozwoju dziecka.”  W realizację zaangażowani byli wolontariusze z Citi Handlowy, pracownicy przedszkola, rodzice i oczywiście dzieci, które sadziły rośliny w poszczególnych stacjach i tworzyły dzwonki powietrzne do stacji zmysłu słuchu. Pracy było sporo ale  efekt wart jest poniesionego trudu. Wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie i realizację tego projektu serdecznie dziękujemy.