Archi - przygody - Ja i moje otoczenie

12 marca 2019 r. odbyły się w naszej grupie drugie zajęcia w ramach projektu „Archi – przygody”. Nosiły one tytuł „Ja i moje otoczenie”. Na tych zajęciach dzieci poznały kilka niezbędnych w pracy architekta narzędzi, ułożyły kodeks spotkań. Próbowały spojrzeć na świat z innej perspektywy, zachwycić się czymś zwykłym, codziennie spotykanym. W tym ćwiczeniu pomagał im wiersz "Kurz" J. Kulmowej oraz muzyka relaksacyjna. Wykonały również pracę plastyczną, na której znalazł się autoportret dziecka i miejsce, w którym czuje się komfortowo. Rysunki, choć w kolorystyce czarno – białej, były bardzo bogate w treść i niezwykle interesujące. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z panią architekt Agatą Marszał.
Tekst i zdjęcia B.N.