Dzień Kobiet w Pszczółkach

Dnia 08.03.2019 r dzieci z grupy Pszczółek pojechały na wycieczkę do Przedszkola Samorządowego Nr 20. Była to szczególna wizyta ze względu na DZIEŃ KOBIET. Dzieci brały udział w zabawach integracyjnych w kole, jak również w zabawach dowolnych. Pszczółki były bardzo zainteresowane zabawkami swoich rówieśników. Wyjazd zaliczymy do bardzo udanych. Zresztą w tym dniu to nie koniec niespodzianek. Chłopcy Stasiu i dwóch  Mikołajów przygotowali dla dziewczynek słodkie upominki rogaliki, cukierki, lizaki. A od całej grupy dziewczynki otrzymały niespodziankę w postaci kubeczka i opaski na włosy. Wszystkie dzieci dostały wafle i słodycze zakupione przez przedstawicieli trójki grupowej. Wszyscy w tym szczególnym dniu byli bardzo szczęśliwi i zadowoleni.

Tekst E.B., zdjęcia E.B.