Urodziny w Motylkach

Motylki bardzo uroczyście obchodzą urodziny swoich koleżanek i kolegów. W nowym roku szkolnym jubilatami już byli: Mikołaj B. (01.11.) i Jasio Sz. (19.10). 24 grudnia do jubilatów dołączył Szymonek D. Były śpiewy, słodki poczęstunek, życzenia i duużo radości :)
2017 rok rozpoczął się kolejnymi urodzinami. Tym razem życzenia przyjmowały  Pola G. i Natalka J. 19.03 swoje urodziny świętował Filip P. a 23.03. to dzień urodzin kolejnego "Motylka" - Nadii R. W tym dniu było również bardzo uroczyście a przede wszystkim wesoło. 09.04 - tego dnia świętowały aż dwa Motylki: Ada S i Filip P.
I następne Motylki nam "dorośleją" - urodzinki obchodzili: Marlenka M., Jasio N., Matylda C., Zosia W. oraz Jaś G. (22.05)
Wszystkim jubilatom życzymy zdrowia, radości i pięknych prezentów.