Imieniny i urodziny w Motylkach

W naszym przedszkolu w grupie Motylków odbyły się imieniny Stasia, któremu dzieci zaśpiewały STO LAT... Chłopiec poczęstował swoich kolegów i koleżanki słodyczami, muffinkami oraz przepysznymi soczkami.  Motylki super się bawiły.
I kolejne imieniny w najmłodszej grupie - Mateuszka. Życzymy mu pięknych prezentów.
7 listopada to dzień urodzin Maksia a 14 listopada - Mikołaja P. - maluszki odśpiewały tradycyjnie "Sto lat!" oraz życzyły kolegom spełnienia marzeń :) Potem częstowały się pysznymi cukierkami :)
4 grudnia to dzień  imienin Basi. Zabawa była bardzo wesoła a cukiereczki pyszne :)
6 grudnia to dzień pełen wrażeń - przedszkolaki odwiedził Mikołaj z Mikołajową i Śnieżynką, który dał wszystkim dzieciom prezenty oraz dwaj nasi koledzy  obchodzili imieniny. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i świetnie się bawili.
Była spora przerwa w uroczystościach w grupie Motylków. Za to 20 lutego świętowały aż dwie nasze koleżanki Amelka  i Weronika. "Sto lat" dzieci zaśpiewały podwójnie gorąco i głośno :) A potem tradycyjnie raczyły się słodkościami :)
W kwietniu również mieliśmy dwie jubilatki: Polę B. i Basię H. Pierwsza obchodziła urodzinki 16.04 a druga 27.04. Było wesoło i bardzo słodko :)
25 maja swoje urodziny świętował Staś. Zabawa była na całego :) Był nawet... szampan! Picolo oczywiście, bo taki Motylki lubią najbardziej ;) Życzyliśmy jubilatowi wiele szczęścia, zdrowia, przyjaciół i duuużo zabawek :)