Zajęcia otwarte w gr III

Dnia 07.04.17 w grupie Biedronek odbyły się zajęcia otwarte, które prowadziła p. Krystyna R. Zajęcia miały tytuł „Wiosenne święta”. Podczas zajęć  dzieci wraz z rodzicami  nauczyły się i śpiewały piosenkę „Pisanki”.  Prowadzona była również rozmowa nt tradycji Świąt Wielkanocnych.  Babcie i rodzice dzielili się z dziećmi wspomnieniami  o zwyczajach Wielkiej Nocy.  Następnie przystąpiono do dekorowania styropianowych jajek. Wykorzystano do tego celu: cekiny, naklejki, piórka, wstążki, itp. Każda praca wraz z wykonawcą była uwieczniona na zdjęciu. Trzeba pochwalić dzieci wraz z rodzicami i babciami za pomysłowość i kunsztowne wykonanie.  Jajka udekorowane były przepięknie. Żadna praca się nie powtórzyła.  Prace zostały umieszczone na wystawie.  Przed świętami zostaną zabrane do domu żeby uświetnić stół na wielkanocne śniadanie.