Ekologiczne zabawki Mrówek

Prawie tydzień "Mróweczki" wraz z rodzicami starały się wykonać "mistrzowsko" ekologiczne zabawki. Chodziło o to, aby wykorzystać coś starego, coś niepotrzebnego, coś zniszczonego, dodać do tego trochę fantazji oraz wyobraźni i miało powstać COŚ NIEZWYKŁEGO. I udało się!!! Zabawki, które wzięły udział w naszym małym konkursie okazały się niesamowite. W mikołajki "starszaki" zagłosowały i wybrały ich zdaniem najlepsze. Wygrał samolot Wiktora, na drugim miejscu Ferbie Nataszy, na trzecim motyl Klary. Ale wszystkie działa zasługiwały na nagrody, więc wszystkie dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Potem każdy mógł się nimi bawić do woli. Okazało się, że takie zabawki są tak samo atrakcyjne, a może nawet bardziej niż te ze sklepu za baardzooo duużooo pieniędzy...