Przedszkole Samorz膮dowe nr 26

Spotkanie z weterynarzem

Prosz臋 okre艣li膰 gdzie le偶y problem:
Prosz臋 wpisa膰 wynik dodawania:
Prosz臋 wpisa膰 wynik dodawania:

Ach, co to by艂 za dzie艅! 馃槉
Dzisiaj naszymi go艣膰mi byli pa艅stwo Martyna i Przemys艂aw Zadumi艅scy z Przychodni Weterynaryjnej Optivet i ich uroczy cocker spaniel Bursztynek. Nasi go艣cie przekazali nam wiedz臋 na temat opieki nad domowymi pupilami oraz pokazali, jak nale偶y si臋 zachowa膰 wobec obcego psa. A potem przyszed艂 czas na „膰wiczenia” czyli zastosowanie przez przedszkolaki zdobytej wiedzy w praktyce. I to by艂o to „co tygryski lubi膮 najbardziej”. Wszystkie chcia艂y „prze膰wiczy膰” bezpieczn膮 pozycj臋 „drzewa”, „nale艣nika” czy „偶ó艂wika” a potem  pog艂aska膰 pieska i da膰 mu przysmak. To by艂a bardzo interesuj膮ca i pouczaj膮ca wizyta. Na jej zako艅czenie  nasi wspaniali go艣cie pocz臋stowali dzieciaczki pysznymi cukierkami ale wcze艣niej oczywi艣cie wszyscy dok艂adnie umyli r膮czki. Bardzo dzi臋kujemy za spotkanie, przekazan膮 wiedz臋 i wspania艂膮 atmosfer臋.

Tekst B.N., zdj臋cia B.N i A.P.

powr贸t