Dzień Zwierząt w Focus Mall

29 września 2018 r. w galerii Focus Mall z okazji Dnia Zwierząt odbył się event,  podczas którego swoje stoiska wystawili m.in. Fundacja Miasto Kotów, przychodnia weterynaryjna Optivet, Nadleśnictwo Piotrków, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. W trakcie spotkania można było dowiedzieć się jak należy dbać o swojego pupila, udzielać mu pierwszej pomocy, zapoznać się z ofertą artykułów przeznaczonych dla zwierząt, poznać zasady adopcji, dowiedzieć się jak pomóc kotom wolno żyjącym. Były również konkursy podczas, których można było popisać się swoją wiedzą i zdobyć nagrody. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz reanimacji czworonoga w wykonaniu lekarza weterynarii dr. Przemysława Zadumińskiego.

tekst i zdjęcia B.N.

Więcej zdjęć z eventu na stronie http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/dzien-zwierzat-w-focus-mall-w-piotrkowie-zdjecia,4820953,artgal,t,id,tm.html